Дві давно відомі серед рибалок структури:
Рибальський Кордон та Школа рибальської майстерності при водоймищі Рибальське щастя вирішили поєднати свої зусилля для створення

Сімейного клуба Рибальський Кордон.

Кожен з нас мріє мати те місце, де він може всією родиною відпочивати душею і тілом, де не треба вдавати і лицемірити, де тобі спокійно і добре. І все це у нас, у Сімейному клубі Рибальський Кордон – території комфорту та відпочинку для всієї родини.

Ми живемо  в часи протиріч, з одного боку і у батьків, і у дітей стало більше можливостей для приємного відпочинку, а з іншого боку — постійна нестача часу для реалізації життєвих планів та потреб. І в цій моторошній гонитві за часом і успішністю ми приділяємо занадто мало уваги своїм дітям і в цілому всій родині. Ми намагаємося купити кохання та повагу дітей дорогими іграшками, влаштовуємо їх у різні секції. Записуємо в безліч гуртків, щоб вони були щасливі і росли всебічно розвиненими особистістями, але забуваємо найголовніше – саме вплив сім’ї, особливо в початковий період життя дитини, набагато перевищує інші виховні впливи.

Мета створення Сімейного клубу – відволікти батьків від щоденних турбот, дати можливість відпочити всій родині, приїхати на відпочинок та присвятити цей час своїм дітям.

Наші цілі:

  • Створити територію комфорту та відпочинку для всієї родини;
  • Привернути увагу батьків до розвитку інтересу у дитини до природи та активного відпочинку;
  • На базі Сімейного клубу створити Школу рибальської майстерності;
  • Збагатити відносини дітей та батьків з метою емоційно-насиченого спілкування та відпочинку;
  • Відкрити сімейне кафе, де дітям та батькам можна запропонувати купити та випити молочні коктейлі, фруктові соки, скуштувати свіжоспечені пиріжки та булочки, поїсти морозива;
  • І багато інших.

Яка у нас місія?

Допомогти всім сім’ям отримати дивовижні та незабутні враження про відпочинок, отримання навичок риболовлі, отримання задоволення від активного проведення часу на природі, прищепити любов і турботу до тієї планети, яка радує нас своїм теплом. .

Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб Ви відпочили і душею, і тілом, зняли напругу і набралися нових сил. Романтика вечірнього багаття, ранкової риболовлі, співу під гітару надовго відкладається у пам’яті людини. У нас можна порибалити, пограти в спортивні ігри, подихати свіжим повітрям, посмажити шашлики – чи не про такий відпочинок мріє кожен із нас?

Подивіться перелік послуг Сімейного клубу та знайдіть те, що більше підійде саме Вашій родині.