Вітаємо Вас, однодумці!

Ми щиро раді, що Ви зайшли на цю сторінку!

Адже це не просто перехід – тут немає ні фотографій, ні цін, ні акцій.

Сюди заходять тільки ті, хто дійсно любить і поважає природу, любить риболовлю як відпочинок на природі, що дає сили та заряд на довгий час, як хобі та одне з улюблених захоплень, яким можна поділитися з усією родиною. Сюди заходять люди, які вшановують сімейні узи, вміють і люблять проводити час на природі, поважають думку співрозмовників, одноклубників.

Наше завдання, як Сімейного Клубу «Рибальський Кордон», об’єднати рибалок та їхні сім’ї, створити Школу Рибальської Майстерності для популяризації цього старого та прекрасного способу активного відпочинку для всієї родини, як риболовля, організовувати клубні заходи відкриття та закриття сезону, де всі члени Клубу та їхні сім’ї можуть ознайомитися з планами на майбутній рік і підбиттям підсумків по проходящему, а також відпочити, поспілкуватися, по-хлібати рибної юшки, загалом провести час на природі всією сім’єю.

ЧЛЕНСТВО В КЛУБІ

Членом Сімейного Клубу «Рибальський Кордон» можуть бути фізичні особи, громадяни України або інших країн, які досягли 18 років, особи які підтримують ідею клубу та його цілі, особи які беруть участь у його діяльності, особи, які вміють та бажають проводити час у компанії людей, об’єднаних одним захопленням – риболовлею, особи які самі дотримуються девізу та популяризують девіз «Не за Рибою а на Риболовлю та відпочинок всією родиною», особи, які сплатили членські внески та особи, які бажають користуватися всіма видами послуг та пільг, передбачених для членів Сімейного Клубу «Рибальський кордон».

Отже, що дає членство у Клубі:

  1. Ви, як член Клубу, маєте можливість вносити побажання, пропозиції та впливати на їх вирішення та виконання.
  2. Братимуть участь у відкритті та закритті сезону, де накриватиметься стіл та обговорюватимуться плани та відбуватимуться підбиття підсумків.
  3. Саме член Клубу може займатися будь-якою роботою з популяризації Клубу, Школи Рибальської Майстерності, будь-яких заходів, що проводяться на території Клубу, для відродження сімейних цінностей та любові до природи, та при цьому набирати додаткові пільги, передбачені для членів Клубу.
  4. Саме член Клубу отримує знижки на риболовлю, проживання, оренду альтанок. І ці знижки збільшуються з кожним наступним роком членства в Клубі або з урахуванням тієї роботи, яка проводиться на благо ідей Клубу та для вирішення всіх поставлених завдань та цілей.
  5. Для присутності на клубних заходах всією сім’єю достатньо одного члена Клубу у сім’ї.
  6. Вступ до Сімейного Клубу «Рибальський кордон», а також вихід з його складу є добровільним.

Варіанти членських внесків, які може вибрати для себе член Клубу, це:

  1. Або щомісячний членський внесок у розмірі 100 грн.
  2. Або раз на рік 1000 грн.

Особа, яка ухвалила рішення про вступ до Клубу, надсилає на електронну пошту rybkordon@gmail.com: заповнену за формою Заявку-анкету кандидата в члени Клубу і свою фотографію в оригінальному вигляді (jpeg, zip) для виготовлення Посвідчення Члена Клубу.